briardplanet.com

Najlepsze miejsce do pogadania o Briardach i nie tylko ...

briard suko/pies z mopo

Rozważania o psiej (nie) doli

Re: briard suko/pies z mopo

Postprzez Ewa z M&M&V » 20 Sty 2012, 21:43

Normalnie powinnam odpowiedzieć . :uwazaj
Jednak nauka udowodniła płat czolowy u człowieka każdej płci pełną dojrzałość uzyskuje w wieku od 17-18 do max 26 lat.
Czasami jednak nie dochodzi do pełnego wykształtowania się mózgu u człowieka mimo,że w swoim środowisku funkcjonuje normalnie .
Dlatego nie każdy powinien mieć psa i nie każdy powinien wypowiadac sie w tematach ,ktore zna tylko z teorii.
Czasami trzeba troszkę tego psiego łajna osobiscie uprzątnąć i "zaprzyjażnić" się z pracownikami schronu,żeby potem komuś przylepiać etykietę.
Ja miałam okazję dzięki córce która wybiera sie na weterynarię i wybaczcie ,ale nasze psy schroniskowe "przygotowane " do adopcji to nie te co np w niemieckich schronach...po salonach piekności wyprane ,wypachnione nic tylko brac do łóżka ..o agresji nie wspomnę...bo tam inne zasady tu zasada pokazać bide z nędzą może ktoś sie ulituje .Na zachodzie w schronisku nie ma nikt sie litować tylko zachwycać.

Juz pisałam my od psow wymagamy testow posłuszeństwa .uległości itp itd do tego plik zaświadczeń o szczepieniach ,a od człowieka wymagamy umowy lojalnościowej....a co drugi to idiota mieszanka z kretynem,który napala sie na psa ...bo TAKI ŁADNY I NAPISALI ZE RODZINNY... :mur
Uwielbiam uczucie kiedy wiem,że ktoś kłamie i słucham tych bzdur dla rozrywki ;-)
Ewa z M&M&V
Lider
Lider

Imię psa/suki: Mafia-Mamba-Viki ElBridorado
Miasto: Opole
Strona www: http://sweetvictor0.wix.c

Postprzez bazyli » 20 Sty 2012, 22:06

No, pojechałaś po bandzie,
u ciebie płat czołowy rozwinął się aż nad to, prócz wielu funkcji za jakie on odpowiada są: przewidywanie konsekwencji działań, uczucie frustracji, lęku i napięcia.
Do niczego dobrego nie doprowadzi ta wymiana myśli, dlatego też kończę.
Awatar użytkownika
bazyli
Lider
Lider

Imię psa/suki: Bazyli z Łowickiej Farmy
Miasto: Warszawa-prawie

Postprzez Ewa z M&M&V » 20 Sty 2012, 22:26

bazyli napisał(a):No, pojechałaś po bandzie,
u ciebie płat czołowy rozwinął się aż nad to, prócz wielu funkcji za jakie on odpowiada są: przewidywanie konsekwencji działań, uczucie frustracji, lęku i napięcia.
Do niczego dobrego nie doprowadzi ta wymiana myśli, dlatego też kończę.

No wiesz facet rozliczany jest od tego jak kończy :ha_ha :ha_ha :ha_ha

Bazyli relax w ten sposób nie uratujesz psa ze schronu :sm
Twoj ostatni post to typowej baby którą chłop wkurzył....relax.........bo pies juz po eutanazji lub nadal w schronie, a ty wylizujesz rany po moim ostatnim poscie ..helllo PUK PUK to nie o to chodzi ...to nie ten problem:pl :pl
Uwielbiam uczucie kiedy wiem,że ktoś kłamie i słucham tych bzdur dla rozrywki ;-)
Ewa z M&M&V
Lider
Lider

Imię psa/suki: Mafia-Mamba-Viki ElBridorado
Miasto: Opole
Strona www: http://sweetvictor0.wix.c

Poprzednia

Wróć do Psi los

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość