briardplanet.com

Najlepsze miejsce do pogadania o Briardach i nie tylko ...

Suka hodowlana do sprzedania

Psy w potrzebie, adopcje

Re: Suka hodowlana do sprzedania

Postprzez Evi » 10 Paź 2013, 06:51

No to sprawa wyjaśniona. Dziękuję za wiadomość. Dobrze, że chociaż to udało się wyjaśnić, bo prawdziwych motywów sprzedaży 3 letniej suczki zapewne nigdy nie poznamy. Przykre, że ją to spotyka, ale wiem z doświadczenia, że jeśli trafi na kochających ludzi, to jeszcze zdoła się do nich przywiązać. Oby los się do niej uśmiechnął.
Awatar użytkownika
Evi
Lubię tu być
Lubię tu być

Imię psa/suki: Unik
Miasto: Łódź

Postprzez Beatrix » 10 Paź 2013, 07:02

Niestety tylko tyle mogę wyjaśnić,tak jak napisałam byłam świadkiem gdyż w stawce była z moją suczką w Opolu również,dla mnie nie ma wytłumaczenia na oddanie-sprzedanie zwał jak zwał 3 letniego psiaka ,nie kupię jej tylko dlatego że papierkowo i tylko tak jesteśmy powiązane
Awatar użytkownika
Beatrix
Lubię tu być
Lubię tu być

Miejscowość: Leszno
Imię psa/suki: Molly & Madley
Miasto: Leszno
Strona www: www.secretstory.pl

Postprzez Sonea » 10 Paź 2013, 07:20

Ja też miałam duże podejrzenia co do "nieudanego biznesu" i pozbycia się nietrafionej "inwestycji" (tu celowo w cudzysłowie, bo to taka wątpliwa inwestycja była).
A miałam je po tym jak rok temu kilkukrotnie rozmawiałam z tą Panią i inne osoby z naszej hodowli, kiedy to upierała się przy kryciu naszymi reproduktorami, od czego ją uparcie odwodziliśmy. Jako, że dzwoniła też już w cieczce, to wiem, że była kryta bardzo późno (to odnośnie jakości jako matki).
Natomiast słyszałam też głosy, że w tamtym domu faktycznie nie działo się dobrze, więc nie chcę oceniać.
Można by dyskutować, że skoro było nie ok- to po co kolejny miot innej rasy, jednak wiem, że czasem można się zapętlić w myśleniu mocno i błędnie inwestować aby jakkolwiek poprawić swoją sytuacje.
Tak czy siak- ja do tej Pani po rozmowach telefonicznych miałam bardzo negatywne nastawienie i mam nadzieję, że suczka szybko znajdzie swój kochający dom.
Awatar użytkownika
Sonea
Lubię tu być
Lubię tu być

Imię psa/suki: - - -
Miasto: Śląsk

Postprzez bazyli » 15 Paź 2013, 06:36

Jak bym musiał oddać briarda, to szukałbym domu między użytkownikami tego forum, a nie próbował sprzedawać za kosmiczną cenę.
Idealna propozycja dla psaeudo. Gotowa suka, bez inwestycji od szczeniaka, z którego nie do końca wiadomo co wyrośnie.
Nawet jeśli ktoś ma problemy finansowe to i tak nie tłumaczy to takiego postępowania.
Awatar użytkownika
bazyli
Lider
Lider

Imię psa/suki: Bazyli z Łowickiej Farmy
Miasto: Warszawa-prawie

Poprzednia

Wróć do Do serca przytul psa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość